Namiot TIPI 150x150
Opis
NAMIOT TIPI w rozmiarze 150x150, uszyty z wysokiej jakości 100% bawełny w różnych kolorach i wzorach.
Namiot dostarczy twojemu dziecku niesamowitych wrażeń, jest idealny do zabawy w domu, na balkonie czy tarasie. Posiada okienko z mini roletką, poduszki w różnych kształtach i dwustronną matę, którą można wyciągnąć poza namiot i wykorzystać w różnych zabawach. Rozmiar 150x150 jest idealny do zabawy nawet dla dwójki dzieci.
Zaprojektuj swój namiot - wybierz wzory bawełny, a uszyjemy go specjalnie dla Ciebie!
W zestawie znajduje się:
- namiot tipi o szerokości podstawy 150x150cm i wysokości 150cm uszyty ze 100% bawełny z jednym okienkiem
- dwustronna mata pasująca wymiarami i kolorem do namiotu
- 4 drewniane kije o długości ok. 180-190 cm stanowiące stelaż namiotu
- 2 losowo wybrane poduszki (serduszka, chmurki, gwiazdki) pasujące kolorem do namiotu (dodatkowe poduszki - 10zł/sztuka)
- GRATIS - wisząca ozdoba nad drzwiami namiotu - księżyc lub serduszko w kolorze pasującym do namiotu
Wypełnienie poduszek to antyalergiczna silikonowa kulka, a maty specjalna silikonowa owata, o właściwościach antyalergicznych, nie chłonie wilgoci i jest przewiewna. Można prać w temperaturze 30 stopni C.
Zamawiając zaznacz wybrane kolory:
- 1 wzór: boki namiotu, jedna strona maty, jedna poduszka oraz zawieszka
- 2 wzór: przód namiotu (drzwi), druga strona maty, druga poduszka
Dodatkowe informacje napisz w uwagach.
DODATKI: Możesz dokupić do Twojego namiotu ciekawe dodatki, które ozdobią i jeszcze bardziej spersonalizują Twoje Tipi:
- okienko (+10zł) - standardowo namiot posiada jedno okienko z roletką w cenie. Możesz dokupić drugie okienko (wykonane po drugiej stronie namiotu)
- mata minky (+30zł) - zamiana maty na podłogę z całej bawełnianej na bawełnianą + minky. Dzięki temu Twoja mata stanie się z jednej strony mięciutka i niezwykle miła w dotyku (napisz w uwagach wybrany kolor minky). Nie jest to oferta dodatkowej maty - tylko zamiana
- podwójne drzwi (+25zł) - drzwi Tipi wykonane są standardowo z pojedynczej bawełny. Wzór jest po jednej stronie drzwi (na zewnątrz). Dokupując podwójne drzwi Twój namiot będzie miał dodatkową bawełną od środka na wejściu - przykład w zdjęciach (możesz wybrać i napisać w uwagach trzeci kolor lub wykorzystamy wybrany 1 wzór)
- dodatkowe poduszki - możesz dokupić dodatkowe poduszki (chmurki, serca, gwiazdki) w cenie 10zł/sztuka - sprawdź pozostałe oferty (zakładka "namiot Tipi")
Na zamówienie możemy uszyć namiot o innych wymiarach - sprawdź pozostałe oferty albo napisz lub zadzwoń.